Bachovy květové esence

Užívání Bachových esencí cílí na duševní blokády, rozpouští různé druhy strachu, posiluje sebedůvěru a rozhodnost a pomáhá zejména při smutku, depresích, opuštěnosti a beznaději. Bachovy esence jsou přípravky nejen pro rychlé obnovení duševní harmonie, ale též léčivým prostředkem cílícím na kořen mnoha onemocněním.

Bachovy květové esence harmonizují a posilují životní energii, což se příznivě projevuje nejprve v rovině duchovní, pak emocionální a následně i fyzické (tedy odezněním fyzických neduhů). Lze je užívat také jako účinnou prevenci psychosomatických onemocnění. 

Zajímavější, než-li užívání jedné konkrétní Bachovy esence je individuálně sestavená směs těchto esencí. Pro volbu tohoto mixu jsou pro mě směrodatné informace a poznatky, které plynou z našeho setkání (ať už kineziologického či koučovacího), ale lze jej sestavit i na základě mailové či telefonické konzultace. Kontaktovat mě můžete i níže uvedeným formulářem.


Cena za individuálně sestavenou esenci (včetně 30  ml skleněné lahvičky s kapátkem):

  • V případě, že je výběr vaší ideální směsi stanoven jako výstup našeho společného sezení, které je samostatně zpoplatněno: 0,- Kč, pouze cena skleněné lahvičky s kapátkem, do které směs míchám (30,- Kč), 
  • V případě, že svůj "mix" již znáte a na vaše přání vám jej připravím: 150,- Kč.
  • V případě konzultace (mail, telefon) za účelem identifikace vaší ideální směsi, a to bez klasického osobního sezení se mnou:  230,- Kč
  • Pakliže svoji lahvičku s kapátkem máte a dodáte, uvedené ceny budou o 30,- Kč nižší.
  • V případě zasílání bude cena navýšena o 20,- Kč (materiál a balné). K ceně budou navíc přičteny náklady za přepravu dle skutečnosti. Na dobírku nezasílám, možné jsou pouze platby předem na účet. Děkuji za pochopení.

PRO OBJEDNÁNÍ LZE POUŽÍT I TENTO FORMULÁŘ:

© 2018 Jana Krátká| Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!