Miluji tanec, představuje pro mě způsob, jak se spojit s něčím silnějším, mocnějším než já, a možnost svým tělem vyjádřit to, co se snaží říct duše (intuice). Svobodný tělesný projev skrze hudbu nabízím i ostatním a pořádám 

J.in-Dance tančení pro ženy.

Z knihy Čarodějka z Portobella, slova, která mi mluví z duše: "Když tančím, jsem svobodná žena. Lépe řečeno jsem svobodný duch, který může putovat vesmírem, vidět přítomnost, vytušit budoucnost, přeměnit se v čirou energii. A to mi přináší nesmírné potěšení, radost, která vždycky přesahuje to, co jsem dosud zažila a co ještě v budoucnu zažiju." 

                                         ***************************************************

Tanec je pro ženu cesta k přirozené kráse, spokojenosti a vitalitě, zvedá její ženskou energii. Tančíme se zavázanýma očima, ale jinak nás nesvazuje nic (ani tzv. předpoklady či taneční styly - tančíme skrze různé hudební žánry).

Proč se zavázanýma očima? Odpojením smyslu zraku se posilňuje schopnost vnímat a cítit skrze hudbu a skrze vlastní tělo (navíc pocit "nejsem viděna" uvolňuje kontrolu nad sebou samou a nad vlastními pohyby, což má pozitivní efekt).

Více o tom z mých úst můžete slyšet v tomto videu.

Cena tanečního "setkání" (1,5 hodiny): 100,- Kč

Kontakt

Myšlenky, pocity, odezvy...

"Tančit se má až do vyčerpání, jako bychom byli horolezci, kteří vystupují na horu, na posvátný vrchol. Tančit, až zrychleným dýcháním přijme náš organismus nezvyklé množství kyslíku, což nakonec způsobí, že se rozplývá naše totožnost, náš vztah k prostoru a času."

"Tanec je způsob, jak vystoupit do prostoru. Odhalovat nové dimenze, a přesto zůstat v kontaktu se svým tělem. Svět spirituální a svět reálný mohou žít v tanci společně, bez konfliktů. 

© 2018 Jana Krátká| Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!